no-img
فروشگاه آنلاین پویا فایل

دانلود کتاب اسرار مانیه تیسم -پویافایل


فروشگاه آنلاین پویا فایل
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
کتاب اسرار مانیه تیسم
امتیاز 5.00 ( 1 رای ) کتاب اسرار مانیه تیسم">
pdf
شهریور ۷, ۱۳۹۷
27 مگابایت
3000 تومان
3 فروش
3000 تومان – خرید

کتاب اسرار مانیه تیسم


کتاب قدیمی اسرار مانیه تیسم در بیان قوه جاذبه حیوانی و آثار حیرت انگیزی که از وجود انسان بظهور میرسد، ترجمه سید عبدالله سیار و در سال ۱۳۰۷ منتشر شده است.

در این کتاب موضوعاتی مانند اثر مانیه تیسم بر حیوانات و نباتات، دیدن بدون چشم، انتقال فکر، گواهی ضمیر، عالم خواب و عجایب آن و حکایاتی از مرتاضین هندی مطرح شده است. همچنین این کتاب حاوی تصاویری جهت آموزش دادن است.

کتاب اسرار مانیه تیسم

 

نوع : pdf

نوع نگارش : فارسی

تعداد صفحات : ۱۴۳

تعداد جلد : ۲

مانیه تیسم چیست؟

مانیه تیسم قوه ای است که  هنوز عده بسیار کمی به وجود آن پی برده اند. این قوه از همه طرف بر ما احاطه دارد و در انسان و حیوان و نباتات اثراتی مانند اثر مغناطیس در آهن و فولاد ظاهر میسازد.

کتب قدیمی هندو و چینی سرشار از حکایاتی است که در آن مردانی با تمرکز بالا قادر به انجام کارهای خارق العاده ای بوده اند. تمامی این اعمال ناشی از شناخت و استفاده از مانیه تیسم بوده اند.

مانیه تیزم دقت و حافظه را قوی کرده و به قوای معنوی انسان می ‌افزاید . نیروی مانیه تیزم بهترین وسیله برای نگاهداری تعادل قوای جسمانی و روحانی است و به این علل است که مانیه ‌تیزم را برتر از علم هیپنوتیزم می ‌دانند و اکنون در بیشتر نقاط جهان علما و پزشکان این علم را یاد می‌ گیرند. هیپنوتیزم دارای هیچ نوع قوایی نیست ولی مانیه ‌تیزم دارای نیرویی طبیعی است که در انسان از چشم و نوک انگشتان خارج می‌ گردد که حیوانات نیز دارای این نیرو می ‌باشند و از آن استفاده می‌کنند.

بخشی از تصاویر کتاب مانیه تیسم:

اسرار مانیه تیسم

 موضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پوسته وردپرس